Фото: Львівський портал

Місто здало в оренду землю на вулиці Вернадського за 2 млн грн на рік

27 Жовтня 2020 в 18:16

На земельних торгах у Львові продали п’ять ділянок, одна з них знаходиться в межах Сихівського району. Про це розповіли на сайті ЛМР.

Аукціон відбувся сьогодні, 27 жовтня, у стінах Львівської міської ради. Місто здало в оренду ділянку площею 4,6 га на вулиці Вернадського. Цю землю використають для будівництва нових лікарні та поліклініки. Також сьогодні вперше продали одразу 4 земельні ділянки, які знаходяться в одній з найбільших промислових зон Львова — «Сигнівці». Загальна сума грошей, які отримало місто — близько 190 млн грн.

“Сьогодні було зареєстровано 13 учасників земельних торгів на всі лоти. Від продажу земельних ділянок загалом місто виручило сьогодні близько 190 млн грн. Зокрема, 169 — від продажу земельних ділянок у власність, а також одна земельна ділянка з десятирічною орендною платою, що становить понад 20 млн грн. Торги були досить жвавими, тому ми задоволені результатами.

Цьогоріч це вже 5 земельні торги” — розповів заступник начальника управління земельних ресурсів Львівської міської ради Олег Ковалишин.

За право оренди ділянки на вулиці Вернадського сьогодні змагались 5 учасників. Через їх зацікавленість ціна річної орендної плати виросла з 362 тис. грн до 2 млн грн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Наступного року Львів поділять на “екозони”.