Фото організаторів

Юні моделі дефілюватимуть у сукнях відомих дизайнерів на «Main people fashion week 2019»

5 Серпня 2019 в 16:58

На фешн-шоу «Main people fashion week 2019» у Львові юні моделі дефілюватимуть у сукнях Андре Тана та інших топ-дизайнерів. Про це повідомляють організатори.

Уже 30-31 серпня львівські панянки від 3 до 18 років зможуть побути справжніми модельками і приміряти останні колекції іменитих дизайнерів. На фешн-шоу «Main people fashion week 2019» у Львові покажуть колекції Андре Тана, Gusseva kids, Sunflover, im. happy. Lviv, Soul Unity, SHE by K, Elsa.Fairy_dresses. Список дизайнерів будуть доповнювати. 

«Я переконаний, що гарний смак необхідно прищеплювати з самого дитинства. Саме тому минулого року я запустив дитячу лінію, яка стала логічним продовженням моєї жіночої і чоловічої ліній», — розповів дизайнер Андре Тан напередодні свята моди у Львові.

Нагадуємо, що з 30 по 31 серпня, 0 16.00,  у торгівельному центрі Victoria Gardens відбудеться фешн-шоу «Main people fashion week 2019». Це можливість для моделей  від 3 до 18 років підкорити подіум у вбранні з колекцій відомих брендів і яскраво засвітитися в модельному бізнесі.

На покази також запрошені зіркові гості: зірки серіалу «Школа», учасники «Голос. Діти» і зірки естради.

Для участі потрібно заповнити форму за посиланням.