Фото: ASPI

Львів’ян попереджають про погіршення погодних умов

14 Серпня 2019 в 11:23

На Львівщині у середу, 14 серпня, очікуються похолодання, грози, град та шквали. Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Львівській області.

У зв’язку із впливом активних атмосферних фронтів із заходу, 14 серпня у Львові очікуються сильні дощі та грози та град. Подекуди пориви вітру та шквали 17 — 22 м/с. Ці погодні умови спричиняють ІІ рівень небезпечності.

Що потрібно робити під час негоди. Намагайтеся не ходити під розлогими деревами, рекламними щитами, лініями електропередач та антенами, бо пориви вітру можуть їх пошкодити. Під час грози потрібно уникати відкритої місцевості та води, бо вода — відмінний провідник струму, а блискавка, як правило, б’є по найвищому об’єкту на своєму шляху.

Найбезпечніше під час грози перебувати у приміщенні із громовідводом, але якщо гроза застала вас у місті — сховайтеся у магазини, під’їзд тощо. Не страшно, якщо ви перебуваєте в автомобілі, тільки закрийте вікна. Ховаючись під деревами, не забувайте про те, що блискавка найчастіше попадає в найвищі з них — дуби, тополі, сосни. 

Про усі надзвичайні випадки, які можуть виникнути через негоду, мешканців просять інформувати «Гарячу лінію міста» за тел. 15−80 для оперативного реагування відповідних служб.

Додамо, що з самого ранку комунальні служби виїхали на обстеження своїх територій у Львові.  Як повідомили у Сихівській районній адміністрації, в районі підтоплень не зафіксували, дощоприймачі сприймають воду. Падіння дерев чи гілок теж поки не виявили.