Фото: Сихів Медіа

Львівські бібліотеки відновили роботу

16 Липня 2020 в 17:19

Міські бібліотеки Львова відновили роботу у форматі видачі книжок. За словами заступника міського голови з питань розвитку Андрія Москаленка, їх робота буде здійснюватись згідно з усіма карантинними вимогами. Про це повідомили на сайті Львівської міської ради.
 
Ми вирішили дізнатись, як відбувається обслуговування у Wiki бібліотеці, яка знаходиться на проспекті Червоної Калини, 58.
 
Роботу Wiki Бібліотека відновила ще у вівторок, 14 липня. Наразі працює лише відділ абонементу, тобто працівники приймають та видають книги читачам, обслуговування здійснюється лише за попереднім записом онлайн або телефоном.
 
На сьогодні читальний зал не працює, також в бібліотеці не проводять масові заходи.
 
Бібліотека працює з дотриманням норм безпеки:
  • працівники вимірюють температуру відвідувачам_кам;
  • діє “масковий” режим (як для працівників, так і для читачів_ок);
  • в приміщенні бібліотеки є рукавички, санітайзер, а також практикується одноразове пакування для книг;
  • для дотримання дистанції є розмітка, а приміщення регулярно провітрюється та дезінфікуються поверхні.
Додамо, що минулого тижня спеціальна комісія ЛМР перевірила готовність закладів культури до поетапного виходу з карантину та відновлення роботи. Обстеження провели 7 та 8 липня.
 
Комісія перевірила міські бібліотеки ЦБС для дітей та ЦБС для дорослих, народні доми, Будинок органної та камерної музики, Палац культури ім. Г. Хоткевича, ЛКП «Центр О. Довженка», ЛКП «Львівський кіноцентр», ЛКП Львівський парк культури ім. Б. Хмельницького, міські музеї та театри, приватні кінотеатри.
 
За результатами обстеження комісія встановила готовність закладів до відновлення роботи в умовах послаблення карантину. Усі інституції забезпечені дезінфекторами, безконтактними термометрами, масками.