Фото: Сихів Медіа

У Львові “засвітили” небо у знак підтримки культурної галузі

13 Травня 2020 в 10:34

Вчора ввечері, 12 травня, Львів долучився до всеукраїнської акції “Стоп культурний карантин”, метою якої є привернути увагу влади і суспільства до культурної галузі, що протягом карантину понесла значні фінансові втрати.

Вчора професійні світлорежисери скерували сотнею світлових променів від землі до неба, щоб привернути увагу влади і суспільства до креативних індустрій та видовищних заходів – галузей культури, мистецтва, розваг, організації масових подій, які за час двомісячного карантину понесли великі фінансові втрати і які держава фактично ігнорує.

Для цього під час акції задіяли п’ять локацій, з яких прожекторами підсвітили небо. Серед них у Львові були «Арена Львів», ТВК «Південний», клуби «Малевич» і !FESTrepublic, а також площа біля головного корпусу ЛНУ ім. І. Франка. Головний меседж мирної акції: «Побачте нас! Почуйте нас!».

 

 

«Наразі закладам громадського харчування дозволили обладнати літні майданчики, перукарням – попередній запис та чіткі вимоги соціальної дистанції, навіть для торговельно-розважальних центрів – обмеження щодо кількості відвідувачів. При цьому галузь креативних індустрій та видовищних заходів – забутті. Понад 250 000 офіційних працівників сьогодні опинилися без роботи, а в уряді не існує сценарію для них», – розповіли організатори.

Крім Львова, акцію провели й у інших містах, зокрема у Києві.