Львівські громадські заклади планово перевірятимуть на пожежну безпеку у червні

28 Березня 2018 в 14:03

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман доручив Державній службі з надзвичайних ситуацій, Міністерству регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ та іншим органам провести масштабну перевірку громадських закладів, шкіл, торгових центрів на предмет дотримання норм пожежної безпеки.

Дії Уряду зумовлені пожежею у торгово-розважальному центрі «Зимняя вишня» в Росії у місті Кемерово, яка, за останніми даними, забрала життя 64 осіб.

Володимир Гройсман підкреслив, що подібні події треба попереджувати, а для цього потрібна система контролю.

«Власники таких закладів зазвичай в гонитві за збагаченням використовують кожен сантиметр площі, аби заробити зайву гривню чи долар», — сказав Глава Уряду.

У коментарі «Сихів Медіа» провідна фахівчиня сектору зв’язків зі ЗМІ та роботи з громадськістю ГУ ДСНС України у Львівській області Христина Авдєєва повідомила, що востаннє міські заклади перевіряли у 2016 році. Тоді серйозних претензій до шкіл, торгових центрів, які розміщені на Сихові, не було.

«Планові перевірки у нас заплановані на червень цього року. Поки що вказівки проводити їх раніше не було», — зазначила Христина Авдєєва.