Фото: Сихів Медіа

На Сихові показуватимуть кіно просто неба

26 Червня 2018 в 17:30

«Сихів Медіа» спільно з Культурно-освітнім Центром імені Олександра Довженка розпочинає покази фільмів просто неба на Сихові.

Перший захід відбудеться вже цієї середи, 27 червня, о 20:00. Глядачів запрошують на перегляд стрічки «Недоторканні» («1+1»). Вхід вільний.

«Ми робили вибір, базуючись на побажаннях сихівчан, підписників нашої сторінки у Фейсбуці. Багато хто просив у коментарях показати щось добре, сімейне і смішне. Тому зупинилися на цьому фільмі», — каже Віктор Петров, громадський активіст і головний редактор «Сихів Медіа».

Перший кінопоказ вирішили провести на даху кіноцентру Довженка, адже ця локація всім добре відома і тут є необхідні технічні комунікації. Утім лише центром Довженка обмежуватися не планують. За словами Віктора Петрова, наразі команда шукає нові і цікаві місця, які би підійшли для кінопоказів.

«Це той вид дозвілля, який підходить і сім’ям, і друзям, і парам. На Сихові такого не проводили, тож ми вирішили стати першими і закрити цю прогалину. Якщо у когось є пропозиції, звертайтеся, будемо раді співпраці», — додає Віктор Петров.