Фото: Сихів Медіа

«Лемоні Снікет: 33 нещастя». На Сихові покажуть кіно просто неба

29 Серпня 2019 в 10:44

Команда «Сихів.Медіа» запрошує на перегляд фільму просто неба. Захід відбудеться вже сьогодні, 29 серпня, о 20.00 біля ліцею «Оріяна» (Чукаріна,3). Глядачів запрошують на перегляд мультфільму «Лемоні Снікет: 33 нещастя».  

«На Сихові є місця, на яких цікаво можна проводити час. Один із заходів, які ми влаштовуємо — перегляди кіно просто неба. Стараємось створити затишну атмосферу для сімейного відпочинку. Ми вітаємо будь-яку допомогу від сихівчан для втілення інших проектів. Долучайтесь до розвитку переглядів кіно на вулиці та гуртування сусідів», ‒ говорить координатор Святослав Петровський.

Вхід на подію вільний. Для Вашого комфорту беріть з собою м’які сидіння та каремати. Також ви зможете  придбати  тематичні футболки про Сихів. Окрім цього будемо збирати використані батарейки — які потім передамо на утилізацію!

Про фільм «Лемоні Снікет: 33 нещастя». Загинувши під час пожежі, подружжя Бодлер залишила сиротами своїх трьох дітей. Серйозна Вайолет, спритний Клаус і маленька Сонечко, що володіє дивно міцними зубками, виявилися під опікою дивного і неприємного графа Олафа — свого далекого родича. Практично відразу стало очевидно, що Олаф зацікавлений в дітях виключно як у володарях спадщини, яке, якщо сироти Бодлер загинуть, виявиться в його руках.