Мережа готелів пропонує клієнтам послугу «Instagram-доглядальниці»

19 Листопада 2018 в 22:37

Швейцарська мережа готелів Ibis Hotels запропонувала клієнтам у Цюріху і Женеві послуги «Instagram-доглядальниць», повідомляє USA Today з посиланням на сайт компанії.

Це — можливість замовити послуги професійного Instagram-блогера, який буде знімати, редагувати і оформляти публікації для вашої стрічки під час відпочинку. На сайті готелю можливість називають способом «насолодитися міським подорожжю без цифрового стресу». У якості «доглядальниць» виступають місцеві блогери, у яких до декількох десятків тисяч фоловерів.

Забронювати послугу до 2 грудня може будь-який відвідувач 17 готелів Ibis Hotels. Це безкоштовна опція. Гостю доведеться повідомити дані для авторизації «доглядальниці» в Instagram-акаунті. Один з 10 блогерів подбає про наповнення профілю і навіть відповідатиме на коментарі.

Як зазначає британський таблоїд Daily Mail, готель не вперше використовують Instagram для просування додаткових послуг. У 2017 році мальдівський Conrad Hilton Resort пропонував замовлення «Instagram-дворецьких». Вони підказували гостям найцікавіші для зйомки локації і вели по так званій «Instagram-тропі».