Фото: СБУ

Фахівця дитячої лікарні Львова затримали на хабарі

9 Квітня 2019 в 13:40

Служба безпеки України затримала лікаря-невролога міської дитячої клінічної лікарні Львова. Про це повідомляє прес-служба відомства.

Згідно з інформацією СБУ, за видачу витягу із медичної картки, необхідного для подальшого оформлення державної соціальної виплати для дітей-інвалідів, лікарка вимагала «данину». Мова йде про хабар у 500 доларів. Кажуть, що платити можна було в розстрочку.

«Після того як ми викрили її на отриманні шести тисяч гривень – першої частини хабара від матері хворої на ДЦП дівчинки, невролог раптово відчула себе зле. Тож з нетерпінням чекаємо на її повернення з «лікарняного», — додали у повідомленні силовики.

Натомість головлікар каже, що затримання було дивним. За його словами, пакет із грішми виявили в ординаторській між столом та диваном, де є постійний потік людей. На пакеті відбитків пальців лікарки не виявили. 

«Характер дій правоохоронців був дуже дивним. Вони увірвалися в сонний час у відділення без пред’явлення дозволу на обшук. Обшуки тривали впродовж трьох годин: спочатку — у кабінеті завідувача відділення, а потім — в ординаторській, і там між столом і диваном знайшли пакет із грішми. На пакеті жодних відбитків пальців лікарки правоохоронці не виявили. Та й пакет виявили саме в ординаторській, де є постійний потік людей — заходять лікарі та пацієнти. Однак лікарку, попри відсутність підстав для затримання, забрали для допиту та подальших слідчих дій. Згодом їй стало погано, тож її госпіталізували в лікарню», — розповів Дмитро Квіт.

В адміністрації лікарні зазначають, що засуджують будь-які дії персоналу щодо отримання неправомірної вигоди. Якщо такі факти будуть підтверджені, лікарня проситиме у правоохоронних органів об’єктивного розслідування.