Як пройшов футбольний турнір серед сихівських школярів (фото)

Опубліковано:

17 квітня розпочалися змагання з міні-футболу серед закладів загальної середньої освіти Львова, що організовує Федерація футболу Львівської області спільно з управлінням освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради.

Перший етап цих футбольних баталій пройшов на Сихові. У середу, 17 квітня, на базі школи №84 зібралися команди 8 шкіл, аби визначити найсильнішого.

У фіналі хлопці зі Сихівської гімназії здолали суперника зі школи №96 – 1:0. У матчі за 3 місце школа №72 перемогли школу №90 (6:1).

Нагадаємо, Шкільна ліга Львова проходить на базі шкільних спортивних майданчиків міста Лева до 15 травня включно. До участі в турнірі допускаються шкільні команди, складені з футболістів 2005-2006-го років народження. В заявковому листі, який обов’язково має завірити лікар і підписати директор школи, повинно бути не більше 10-ти гравців.

Матчі тривають два тайми по 10 хвилин. Склад команди 4 польові гравці + воротар. Кількість замін необмежена. Дозволяється зворотня заміна (заміна голкіпера лише під час зупинки гри з дозволу арбітра).

Гравці, які отримують 3 попередження, наступний матч пропускатимуть. У випадку вилучення команда гратиме впродовж 3-ох хвилин у меншості, а вилучений футболіст автоматично пропускає наступний поєдинок.

Команду-переможця буде нагороджено кубком, почесним дипломом і цінним подарунком, команди призери отримають подарунки і почесні дипломи. Окремими подарунками буде відзначено кращих голкіпера, нападника та гравця.

По дві кращі команди кожного району Львова потрапляють у суперфінал.