Львів’ян кличуть на «Форум волонтерства». Як долучитися

19 Березня 2019 в 22:59

24 березня у Львові відбудеться «Форум волонтерства». Його мета —консолідація зусиль організацій, які працюють у сфері волонтерства, влади та бізнесу, з метою розбудови громадянського суспільства в Україні та Львові зокрема.

У програмі передбачені дві панельні дискусії:

  • «Волонтерство — двигун розвитку міст», мета якої — почути представників міської влади, волонтерських ініціатив та бізнесу думки щодо кроків взаємодії, які будуть розвивати Львів, та залученість кожного у його розвиток.
  • «Інтеграція волонтерства в освітню систему». На цій панельній дискусії розглядатимуть необхідність та можливість інтеграції волонтерства в навчальну програму шкіл в рамках курсу Громадянська освіта та її варіативної складової.

Читайте також: Як дві волонтерки з Італії живуть і працюють на Сихові (інтерв’ю)

На завершення учасники дізнаються про волонтерські можливості за кордоном, інформацію про програми, та як на них потрапити, та почують унікальний досвід іноземних волонтерів, які проживають у Львові.

Подію реалізовує ГО «Інститут Суспільних Ініціатив» в рамках програми «Волонтерський Хаб» у співпраці з партнерами: Львівською міськрадою, YMCA Львів, Львівським обласним молодіжним центром та ін.

Реєстрація за посиланням: https://goo.gl/forms/Ubu2RqMp0whpkWYJ3.