Фото: Pinterest

Сихівчан запрошують на концерт камерної музики

24 Липня 2018 в 10:14

26 липня у Львові відбудеться флеш-моб «Музика єднає» в рамках міжнародного проекту «Поширення цінностей та знань через музику, побудова зв’язків та зміцнення громадянського суспільства».

У рамках флеш-мобу відбудуться концерти камерної музики за участі двох молодіжних оркестрів: Федеративного молодіжного оркестру Німеччини (BJO) та Молодіжного симфонічного оркестру України YsOU.

Музика оркестрів звучатиме паралельно у Домініканському соборі (Храм Пресвятої Євхаристії, пл. Музейна, 1) та у Церкві Різдва Пресвятої Богородиці (майдан св.Івана Павла II – папи Римського, 1).

Початок — о 19:30.

У програмі камерних концертів прозвучать твори класиків — Вольфганг Моцарт та Фелікс Мендельсона, так і унікальні композиції, які ще ніколи не звучали в Україні.

Також 26 липня о 18:00 в Urban бібліотека (вул. Устияновича, 4) відбудеться відкрита дискусія за участі Наталії Бунди (директорки департаменту розвитку ЛМР), керівників оркестрів Зенке Лентц (BJO), Оксани Линів (засновниці та арт-директора YsOU) та Ірини Вакуліної (директорки YsOU). Тема дискусії — роль мистецтва і зокрема музики в змінах в громадянському суспільстві, важливість молодіжних мистецьких формацій та роль мистецтва в міжнаціональному спілкуванні.