Фото: Wikimedia Commons

«!FEST» відкриє новий ресторан у Ратуші

24 Жовтня 2018 в 15:14

«Холдинг емоцій «!FEST» відкриє новий ресторан на першому поверсі Львівської міської ради. Про це співзасновник «!FEST» Андрій Худо розповів у інтерв’ю «Високому замку».

«!FEST» викупив фірму, яка орендує приміщення для ресторану «Ратуша». За словами Андрія Худа, зараз у цьому приміщенні облаштовують нове кафе.

«Попередні власники робили бізнес переважно на банкетах, весіллях. Їм стало нецікаво, зважаючи на ті заробітки, які тут мали… Будемо створювати своє. Думаю, це буде потужне центральне гранд-кафе, як у Відні, де круті десерти. Але воно має бути демократичне, щоб тут було багато людей», — сказав «Високому замку» Андрій Худо.

PR-менеджерка холдингу Оксана Ємець розповіла, що «!FEST» викупив ТзОВ «Місто Лева» приблизно два тижні тому. Наразі невідомо, якою буде нова концепція закладу, пише Zaxid.net.

«Найближчий час воно працюватиме у форматі кав’ярні, тобто кава і до кави. Ми також готові приймати бенкети, як це і відбувалось в «Ратуші». Стосовно планів щодо зміни концепції, то ми ще не готові точно сказати, оскільки ще працюємо над цим», — сказала Оксана Ємець.

Ресторан «Ратуша» площею 648 м2 розташований на першому поверсі Львівської міської ради. ТзОВ «Місто Лева» відкрило його у 2014 році, до цього там була їдальня.

За даними аналітичної системи YouControl, зараз власниками ТзОВ «Місто Лева» є Дмитро Герасімов, Андрій Худо та Юрко Назарук.

Нагадаємо, що до холдингу «!FEST» входить 18 закладів з оригінальною концепцією: «Гасова лямпа», «Театр пива «Правда», «Дім легенд», «Львівська майстерня шоколаду», «Мазох-cafe», «Реберня «Під Арсеналом» та інші. Компанія також володіє закладами у Кракові, Києві, Празі та Баку.

Окрім ресторанів до холдингу входять мережі продуктових магазинів, сувенірні крамниці «Львівські цяцьки», туристична компанія і хостел Just Lviv It!, девелоперська компанія «Квітка», «Видавництво Старого Лева» і бренд одягу «Авіація Галичини».