Фото: Сихів Медіа

Чим дивуватиме фестиваль «Ніч у Львові» на Сихові

10 Липня 2018 в 14:17

Протягом 13-15 липня проходитиме фестиваль «Ніч у Львові». Цього року чимало атракцій заплановано і на Сихові — Центр Довженка активно працюватиме протягом усіх днів.

«Сихів Медіа» розповідає, чого очікувати від фестивалю у нашому районі.

13 липня о 21:00 на даху Центру Довженка пройде «кіноніч» — з 21:00 показуватимуть містичний фільм (фото з попереднього заходу можна переглянути тут). Вхід вільний.

Також у Центрі Довженка 14 липня з 22:00 по 23:30 відбудеться моновистава «Лондон».

«Вистава про сантехніка Гєну, про речі над якими не задумуються люди, про речі, над якими вартує задуматись, про великі перемоги маленьких людей, про шамполуоку і про те, як стискає серце», — кажуть автори.

«Лондон» — моновистава за однойменною п’єсою молодого білоруського драматурга Максима Доська. Автор досліджує поняття патріотизму і словами головного героя Гєни говорить, що Гєна читав про слово «патріотизм» у Вікіпедії, і так, там все було правильно, але це не про Гєну. Про Гєну щось ближче, щось щемкіше.

«Якщо ви хочете порозмірковувати над цими поняттями – приєднуйтесь до Гєни в зазначеному місці в зазначений час. Гєна класний, чесно», — додають автори.

Вхід на виставу вільний.

15 липня з 20:00 до 21:30 у Центрі Довженка вперше під час «Ночі у Львові» відбудеться Джазова ніч із Bardun Trio, тож усіх запрошують насолодитись джазовою музикою.

«Ми привозимо джазовий колектив, і, власне, Роман Бардун — це львів’янин, який зараз мешкає у Кракові, він згодився зі своїм колективом приїхати до нас. Вхід вільний, тому ми радо запрошуємо усіх на наші події», — каже Марта Іванишин, директорка Центру Довженка, організаторка проекту «Ніч у Львові».

Вхід на концерт вільний для всіх.

Повну програму заходів можна переглянути за посиланням.