Фото: Leopolis.news

“Енергоефективний район” на Сихові: в проєкті вже 31 будинок

1 Грудня 2020 в 12:00

В проєкті «Енергоефективний район Львова» на Сихові побільшало учасників. Під час другої хвилі відібрали ще 18 ОСББ, які планують модернізувати свої будинки. Про це йдеться на сайті Львівської міської ради.

Загалом проєкт «Енергоефективний район» тепер налічує 31 будинок. Він створений, щоб показати переваги комплексної модернізації району, а не лише окремих багатоповерхівок. Також діяльність ініціативи узгоджують з проєктом модернізації централізованого теплопостачання Львова, профінансованого ЄБРР. Більше про проєкт можна дізнатись тут.

Наразі нові учасники на енергоаудитах отримують рекомендації, як зменшити витрати на енергоресурси. За умовами програми, ОСББ зможуть відшкодувати до 70% витрат на заходи з енергоефективності.

А поки є перші практичні результати проєкту. ОСББ на вул. Антонича, 32 та 26, а також за адресою вул. Драгана, 8 розробили проєктно-кошторисну документацію. Будинки отримали погодження Фонду енергоефективності та розпочали процес термомодернізації.

Очікують, що завдяки проєкту економія енергії на будинок становитиме 37% або 533 кВт год/рік енергії. Також скоротяться викиди СО2, у середньому – 130 тонн/рік на будинок.

Таким чином учасники проєкту гуртуються не лише заради економії, але й для більш усвідомленого та екологічного споживання енергоресурсів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Сихівському районі планують подовжити вулицю.