Фото: Сихів Медіа

Майстер-класи, танці та конкурси: як пройшло Дитяче свято на Сихові (фоторепортаж)

13 Серпня 2019 в 16:24

В суботу, 10 серпня, команда «Сихів.Медіа» влаштувала для найменших сихівчан Дитяче свято. Організатори провели  майстер-класи, влаштували бульбашкове шоу, а також не обійшлось без веселих ігор та танців.

Опівдні, на площу біля ліцею «Оріяна» на Дитяче свято прийшло чимало людей. Маленькі сихівчани одразу розійшлись по різним майстер-класам, вони могли помалювати, зробити орігамі з паперу, відгадати загадки та багато чого іншого.

 

 

Далі на дітей чекали улюблені мультяшні герої, які розважали їх різними іграми та забавами. Переможці конкурсів отримували солодкі подарунки. А одним із яскравих моментів свята для малюків стало шоу мильних бульбашок.

«Ми відвідуємо багато заходів для дітей по всьому місту, але це чудово, коли для них влаштовують такі розваги недалеко від нашого дому. Моя донечка була в захваті», — розповідає мама Юлія.

 

 

Команда «Сихів.Медіа» і надалі планує втілювати різні проекти для того, щоб мешканці Сихівського району могли активно проводити своє дозвілля.  «Ми вперше влаштували свято для дітей, але думаємо проводити подібні заходи і на інших локаціях. Якщо у вас є зауваження або пропозиції, щодо проведення таких подій, — пишіть нам за електронною адресою sykhiv.media@gmail.com», — заохочує до співпраці координатор Святослав Петровський.

Захід організовано  за підтримки  Ice cream shop, магазину «Рукавичка», кав’ярні Solodkava, парку розваги для дітей «Дитяча планета», розважально-ігрового центру  «Веселий вулик» та пекарні «Mini_baker_lviv». Окрему подяку висловлюємо всім аніматорам та волонтерам, які погодились провести майстер-класи. 

 

 

Натисніть на фото, шоб подивитись всю галерею.