Олег Данков. Джерело: Ulvovi.info

Апеляційний суд скасував вирок акушеру-гінекологу Данкову

1 Січня 2019 в 16:39

Львівський апеляційний суд скасував вирок Шевченківського райсуду Львова у справі львівського акушера-гінеколога Олега Данкова 18 грудня 2018 року. Лікаря у 2017 засудили до року тюрми за недбальство, що призвело до смерті новонародженої дитини.

Шевченківський суд у 2014 році визнав лікаря винним у неналежному виконанні своїх обов’язків, що призвело до смерті дитини. Олега Данкова засудили до року тюрми і зобов’язали виплатити батькам померлої дитини 350 тис. грн.

Утім Олег Данков із вироком не погодився. Він подав апеляцію і 18 грудня 2018 року колегія суддів скасувала вирок місцевого суду і призначила новий розгляд спрви у суді першої інстанції.

«У зв’язку з тим, що вирок суду підлягає скасуванню через істотні порушення вимог кримінального процесуального закону, колегія суддів не вбачає можливим здійснювати перевірку всіх доводів апеляційних скарг, та вважає, їх такими, які підлягають перевірці під час нового судового розгляду. Також, при новому судовому розгляді необхідно усунути порушення, зазначенні у цій ухвалі, повно та всебічно дослідити обставини, які мають істотне значення для кримінального провадження та ухвалити рішення, яке відповідає вимогам закону», — йдеться у рішенні суду.