Фото: Сихів Медіа

Концерт гурту The BeatleVs на даху !FESTrepublic

29 Серпня 2020 в 10:58

11 вересня о 19:00 на даху !FESTrepublic, що на Старознесенській, відбудеться живий концерт кращого триб’ют гурту The Beatlevs. Захід вперше проведуть  у форматі open air, на даху під зорями.

Організатори обіцяють приємну компанію та атмосферність у повітрі. Також вони подбали про безпеку відвідувачів у час карантинних обмежень.

The BeatleVs створений у Львові у 2010 році на основі львівського фан-клубу Beatlevs. Фан-клуб був заснований у 2002 році, до нього увійшли  багато відомих українських артистів та митців. Заради цікавості та стабільного проведення музичних заходів було створено власний кавер-гурт з назвою the Beatlevs (від назви міста Львів), який складався з учасників фан-клубу. Спочатку гурт виступав лише на акціях фан-клубу, а згодом розширив географію виступів на всю Україну та закордоння. Згодом the Beatlevs отримав визнання не тільки у середовищі бітломанів, але і серед звичайних меломанів. Гурт є лауреатом фестивалю К.Кленчона в Польщі 2017-го та 2018 року та учасником багатьох акцій та фестивалів.

Квитки можна придбати за посиланням: https://gastroli.ua/tickets/vechir-the-beatles-pid-zoryami/buy

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Проєкт SvoЯ випустив нову пісню