У Центрі Шептицького відбудеться концерт камерної музики

14 Грудня 2018 в 17:37

15 грудня в центрі ім. Андрея Шептицького відбудеться вже вдруге цього року концерт камерної музики «¾» в рамках щорічного фестивалю з однойменною назвою ¾.

«¾ — нова подія унікального формату у Львові. Метою фестивалю є не лише концерти відомих виконавців сучасності, а передовсім — розвиток потенціалу українських молодих музикантів, можливість їх спілкування, навчання та навіть музикування із метрами світового камерного виконавства», — кажуть організатори.

У програмі концерту — молодший хор ЛДХШ «Дударик» ім. М. Кацала, який вперше зустрінеться на сцені із квінтентом духових інструментів польського оркестру «ЮВЕНТУС». Запрошений квінтент вперше приїде до Львова, щоб подарувати казково-новорічний настрій у переддень свята Миколая.

«Перш за все, хочемо відзначити, що особливим подарунком для відвідувачів та гостей заходу буде звучання частин з балету Петра Чайковського із загальновідомою назвою «Лускунчик». Ця дивовижна різдвяна казка про чарівний світ дитячих мрій, подарує маленьким і дорослим, і зовсім дорослим, глядачам незабутні відчуття краси і свята, а виконання твору квінтетом духових — дерев’яних інструментів додасть нового звучання вже таким знайомим мелодіям. Музиканти не лише цим дивуватимуть глядачів, але й іншими світовими зимово-різдвяними творами, один з яких «Щедрик». У програмі заходу є багато музичних несподіванок, які допоможуть поринути у світ зимових свят відразу з зали концерту», — розповідають організатори.