Фото: List.in.ua

Центр «Джерело» збирає гроші для купівлі мобільних підйомників

15 Березня 2019 в 19:23

16 березня у Львові відбудеться відкрита зустріч лотів III благодійного аукціону «Купи зустріч — допоможи Україні».

Мета аукціону — зібрати 300 тисяч гривень для центру «Джерело». За словами організаторів, благодійний онлайн-аукціон розпочався 5 березня і триватиме до 26 березня. Кошти підуть на купівлю і встановлення мобільних підйомників. Наразі зустрічі з собою у якості лотів пропонують вже більше 200 учасників. Серед них відомі люди з різних сфер, наприклад, музичні гурти «ТНМК», «Без обмежень», Оксана Муха та інші.

Географія учасників та зустрічей, які вони пропонують, не обмежуються Львовом. Є учасники, які хочуть допомогти «Джерелу» і пропонують зустрічі зі собою у Празі, Парижі, Амстердамі та інших містах.

На сьогодні загальна сума ставок, яку вже задекларували потенційні покупці, становить більше 200 000 грн. Торги ще тривають, а тому центр «Джерело» сподівається, що досягне цілі.

«Для того, щоб усі учасники акції могли познайомитись особисто, 16 березня ми вирішили зібратись разом. Під час зустрічі розповімо більше про аукціон, також значна частина буде присвячена знайомству учасників», — зазначають організатори.

Програма зустрічі:

  • 17:00 — збір учасників та спільне фото на площі Ринок (біля входу у міську раду).
  • 17:30-20:00 — спілкування у «Львівській копальні кави».