Школярі Львова розпочинають челендж «Булінг stops тут»

25 Лютого 2019 в 12:13

Дитяча дорадча рада при Львівській міській раді 26 лютого розпочинає у школах міста челендж «Булінг stops тут».

Челендж розпочнеться у Львівській академічній гімназії при Національному університеті «Львівська політехніка» та пошириться на інші школи, повідомляє прес-служба ЛМР.

«40 % дітей стверджують, що хоч раз займалися булінгом у своїй школі. Ми вирішили організувати челендж, який має на меті охопити всі школи міста. Початок  реалізації проекту — створення відеоролика, який показує основні проблеми дітей в школах. В подальшому школярі створюють свій відеоролик, тривалістю 3−5 хвилин, на тему боротьби з булінгом, та представляють його у наступній школі. Разом з презентацією відеоролику зі школярами проведуть лекцію працівники управління «Служби у справах дітей», управління персоналом Львівської міської ради та Головне територіальне управління юстиції у Львівській області щодо протидії булінгу в шкільному середовищі», — зазначають члени Дитячої дорадчої ради при ЛМР.

В управлінні «Служби у справах дітей» зазначають, що це чудовий підхід, який допоможе сформувати позитивну взаємодію між учнями та повагу до особистості. А також об’єднати школярів, органи місцевого самоврядування та органи державної влади навколо проблеми булінгу, для його ефективної профілактики у дитячому середовищі.

Також зараз проводять лекції-презентації з усіма практичними психологами та соціальними педагогами Львова щодо законодавчих аспектів виявлення випадків булінгу та реагування, відповідно до прийнятого Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)». Наступним кроком буде проведення таких лекцій для директорів шкіл.