Фото: Yuriy Ter-Arutiunian

Автобус №57 нарешті відновить роботу

11 Жовтня 2020 в 11:31

Автобусний маршрут №57 впродовж тижня знову почне курсувати, тепер уже через Підзамче, оскільки цей мікрорайон вже давно слід забезпечити більшою кількістю транспорту. Поліція якраз погоджує схему руху.

Автобус №57 – єдиний громадський транспорт, що курсував до Комунального закладу Львівської обласної ради «Львівський державний онкологічний регіональний лікувально-діагностичний центр», що знаходиться за адресою м. Львів, вул. Гашека, 2а (заїзд з Максимовича). Проте, з початком карантину Львівське комунальне АТП-1 самовільно припинило його обслуговувати.

Найближчі до лікарні зупинки громадського транспорту знаходяться на вул. Стрийській, на відстані 600 та 700 метрів від корпусів лікарні. Це суперечить вимогам державних будівельних норм.

Працівники та відвідувачі лікарні, а також мешканці навколишніх будинків неодноразово звертались в Управління транспорту ЛМР, на Гарячу лінію міста Львова та Гарячу лінію області, в Урядовий контактний центр, до міських посадовців щодо забезпечення сполучення громадським транспортом з онколікарнею, адже скасовували маршрут неодноразово. Однак, відповідь завжди була одною і тою ж – водіїв нема, автобусів нема, місця на кінцевій зупинці нема. У 2019 результат нарешті був – маршрут відмовили.

Очікуємо, що з понеділка маршрутне таксі таки з’явиться на львівських дорогах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Частину Сихівського району очікує водопостачання з пониженим тиском