У Львові розкажуть про історію авіації міста

17 Травня 2019 в 11:44

Культурно-мистецький центр «Супутник» та «Майстерня міста» 17−19 травня запрошують на свято, присвячене авіації.

Цьогоріч гостям міста нагадають історію народження авіації в Україні. Адже саме на теренах парку «Левандівський» був розташований перший міжнародний аеропорт — летовище Левандівка.

«Через Левандівку пролягали маршрути перших поштового, та згодом пасажирського авіарейсів. Ці героїчні епізоди минулого та багато іншого відображені в експозиції «Історії Левандівки у старих фотографіях», створеної Софією Гдакович. Маємо надію на створення музею Левандівки, адже несправедливо забуті сторінки нашої історії спричинили поширення різних стереотипів. Однак, головним завданням громади Левандівки є збереження рекреаційної зони „Левандівський парк“ від забудови, звільнення парку від МАФів та відновлення меж парку», — зазначає керівник культурно-мистецького центру «Супутник» Олександр Агашков.

На відвідувачів свята чекає сюрприз. За сприяння «Майстерні міста», Іван Савицький, засновник майстерні «Зробив тато», виготовить рухому модель літака, який нагадає, як 101 рік тому виглядав перший авіапоштар. Літак стане однією з атракцій Левандівського парку, та використовуватиметься як фотозона для дітей. Діти і відвідувачі зможуть його розмалювати. Модель літака презентуватимуть 17 травня. Також у цей день увечері відбудеться вечірка з нагоди відкриття Майстерні міста — «Орбітафест».

18−19 травня відбуватимуться майстер-класи для дітей та дорослих, концерт, кінопокази та Поетична весна, а також запуск паперових літачків.

Окрім того, на кожній локації Майстерні міста, а їх цього року п’ять — Левандівка, Сихів, Підзамче, озеро на Панча та Рясне, буде можливість поспілкуватися на важливі теми, які стосуються творення міста і комфортного транспорту, зручніших піших зв’язків та громадських просторів.

Програма «Майстерні міста» тут: http://bit.do/eSn3d.