ПРО НАС

“Сихів Медіа” – нове і єдине видання про найбільший район Львова. Ми розповідаємо історії його мешканців, говоримо про розвиток та перетворення. Локальні новини, урбаністика, культура і тренди – теми, які цікавлять нас і кожного, хто хоча б раз чув про Сихів. Своїми матеріалами та проектами сприяємо формуванню комфортного середовища для життя, творчості та самореалізації.

НАША КОМАНДА

 

Тарас Репицький

Тарас Репицький

Засновник, CEO

Громадський діяч. Перше слово в дитинстві – “Сихів”. Здобувши освіту та досвід в Європі та США, повернувся в Україну з метою розвитку громад та середовищ. Майбутній медіамагнат 😉

Каріна Роханська

Каріна Роханська

Офіцерка гендерної рівності, копірайтерка

Сихівчанка, журналістка, копірайтерка та любителька кави. Студентка факультету журналістики польської Суспільної Академії Наук в Лодзі. Також Каріна 3 роки тому закінчила львівський Технологічний коледж за спеціальністю туристичне обслуговування, який багато чого її навчив та дам розуміння, що “душа лине” до текстів. На сьогодні живе та працює на Сихові, пише новини та невпинно покращує свій скіл в журналістиці, аби якісно висвітлювати потреби та проблеми кожного з нас.

Сергій Козак

Сергій Козак

Людина-оркестр, фотогуру

Фотограф, оператор, монтажер та справжній знавець Львова. Живе активно, завжди в русі: довгі поїздки на велосипедах, походи та піші прогулянки — це все про нього.

Катерина Туркевич

Катерина Туркевич

Головний редактор

Має дві вищі освіти – журналістську та фармацевтичну. Викладач факультету журналістики ЛНУ ім. Івана Франка. Дуже любить Львів і вважає Сихів найперспективнішим районом для розвитку і інновацій. Відповідає за медійний контент. Гуртує разом усі світлі уми команди Сихів.Медіа та їх креативні ідеї заради втілення спільної мети.

Юлія Бойчук

Юлія Бойчук

Журналістка

Cтудентка факультету журналістики ЛНУ ім. І. Франка. Будучи закоханою у свій район, вирішила писати про і для сихівчан та руйнувати стереотипи про те, що тут моторошно і нецікаво. Обожнює художню літературу та львівські хроніки. Аніматор спільноти “Сад Боско” при храмі Різдва Пресвятої Богородиці.

Ірен Скишляк

Ірен Скишляк

Новинарка

Новинарка, закінчила журфак ЛНУ ім. Івана Франка та магістратуру в УКУ з медіакомунікацій. Ірен родом з маленького затишного містечка з замком — Золочева. Окрім журналістики в житті Ірен є місце для музики, вона слухає її практично 24/7 та співає в хорі. Також вона захоплюється подорожами, походами в гори та трішки медитує.

Ігор Шолтис

Ігор Шолтис

кореспондент

Боєць-доброволець російсько-української війни, політолог.Магістрант факультету міжнародних відносин (Опольський Університет, Польща) та факультету журналістики (ЛНУ ім. І. Франка).Корінний сихівчанин, який пройшов місцеву школу і добре розуміється на тонкощах «районного» життя.

Ігор Ступець

Ігор Ступець

Координатор спортивних проектів та проектів розвитку району

Майстер спорту України міжнародного класу і чемпіон Європи з карате. Навчався в «Школі-гімназії «Шептицьких» . Закінчив Львівський державний університет фізичної культури та спорту. Навчається  на базі Луцького технічного університету за спеціальностю управління персоналом. Живе і працює на Сихові.

Юлія Хараба

Юлія Хараба

Репортерка

Репортерка Сихів.Медіа, фотографиня, копірайтер та гідеса у «Танго Тревел»у до карантинний час. Закінчила Технологічний коледж від Львівської політехніки, а згодом й саму політехніку, здобувши туристичну освіту. Юля мешкає в Сокільниках, але багато часу проводить на Сихові, вивчаючи його. Улюбленими хоббі є: створювати дизайни, малювати мехенді, влаштовувати велопрогулянки та спонтанні подорожі.