ПРО НАС

“Сихів Медіа” – нове і єдине видання про найбільший район Львова. Ми розповідаємо історії його мешканців, говоримо про розвиток та перетворення. Локальні новини, урбаністика, культура і тренди – теми, які цікавлять нас і кожного, хто хоча б раз чув про Сихів. Своїми матеріалами та проектами сприяємо формуванню комфортного середовища для життя, творчості та самореалізації.

НАША КОМАНДА

 

Катерина Туркевич

Катерина Туркевич

Головний редактор

Має дві вищі освіти – журналістську та фармацевтичну. Викладач факультету журналістики ЛНУ ім. Івана Франка. Дуже любить Львів і вважає Сихів найперспективнішим районом для розвитку і інновацій. Відповідає за медійний контент. Гуртує разом усі світлі уми команди Сихів.Медіа та їх креативні ідеї заради втілення спільної мети.

Ярослав Тимчишин

Ярослав Тимчишин

Фотограф, оператор

Ігор Шолтис

Ігор Шолтис

кореспондент

Боєць-доброволець російсько-української війни, політолог.Магістрант факультету міжнародних відносин (Опольський Університет, Польща) та факультету журналістики (ЛНУ ім. І. Франка).Корінний сихівчанин, який пройшов місцеву школу і добре розуміється на тонкощах «районного» життя.

Святослав Петровський

Святослав Петровський

Координатор екологічних проєктів та проєктів розвитку району

Випускник сихівського ліцею «Оріяна». Має дві вищі освіти — економічну та географічну ЛНУ ім. імені Івана Франка. Координатор екологічних проєктів та проєктів розвитку району. Дуже любить організувовувати різноманітні заходи екологічного та розважального характеру для сприяння розвитку Сихівського району та Львова загалом. Завжди готовий до нових викликів та нового досвіду у співпраці з командою Сихів. Медіа.

Гала Козютинськая

Гала Козютинськая

Відеографка

Професійна режисерка за освітою. Творча особистість: грала в театрі, була постановником естрадно-публіцистичної вистави «Райська земля» в Києві, майстриня фото- та відеозйомки. У її портфоліо відео для різних брендів, афтермуві, бекстейджі, промо-ролики. Співпрацювала з ресурсами «Освітній портал» та fest.ua, «Терраріум» (проєкт для сценаристів та режисерів), проєкт FOCUS. Організаторка акторського інтенсиву Peretvorennya. В команді Сихів.Медіа відповідає за нашу інстаграм сторінку, а також монтаж, відеозйомку та дизайн.На Сихів переїхала зі столиці, дуже полюбила цей район за його самодостатність та спокій.

Ігор Ступець

Ігор Ступець

Координатор спортивних проектів та проектів розвитку району

Майстер спорту України міжнародного класу і чемпіон Європи з карате. Навчався в «Школі-гімназії «Шептицьких» . Закінчив Львівський державний університет фізичної культури та спорту. Навчається  на базі Луцького технічного університету за спеціальностю управління персоналом. Живе і працює на Сихові.