Фото: Сихів Медіа

5 книг, з яких варто почати тиждень

17 Вересня 2018 в 16:10

Понеділок — день, на який ми завжди все відкладаємо. «Почну з понеділка!», — знайомо вам? Якщо так, тоді ця добірка книг для вас. Вони допоможуть поглянути на власне життя під іншим кутом і взяти себе у руки.

Марк Менсон «Витончене мистецтво забивати на все. Нестандартний підхід до проблем»

Книга допоможе сформувати реалістичні очікування, конструктивно сприймати негативний досвід і цілеспрямовано діяти в складних ситуаціях, а не розпорошуватися на дрібниці. Своєю роботою автор виступає проти нереалістичних ідеалів, які нам нав’язують з перших років життя. Менсон ділиться власними секретами успіху, де невдачі і поразки, на його думку, зіграли ключову роль.

Джон Вон Ейкен «Можливо все»

У своїй книзі «Можливо все!» Джон Вон Ейкен розповідає про персональний розвиток в умовах кризи. У книзі він постарався відповісти на ті питання, які ставили йому люди з різних країн в період кризи.

«Криза — це поворотний момент, коли компанії, їх співробітники і керівники приймають рішення про можливості, що відкриваються перед ними», – пише Джон.

На думку автора, головне під час кризи — це прийняти правильне рішення. У своїй книзі Джон Вон Ейкен пропонує список з 8 найбільш актуальних рішень.

Стівен Р. Кові «7 звичок надзвичайно ефективних людей»

Ця книжка — світовий супербестселер на тему росту особистості! Посібник навчить вас краще розуміти себе, визначати пріоритети, формулювати життєві цілі й досягати їх.

Це книжка для тих, хто хоче стати кращим у професійній діяльності, максимально реалізувати свій творчий потенціал та назавжди змінити своє життя на краще.

Джулія Кемерон «Шлях митця»

Якщо ви перебуваєте у творчій кризі, не бачите, куди рухатися далі та як реалізувати свій творчий потенціал, ця книжка допоможе подолати внутрішні та зовнішні перешкоди та відкрити у собі митця.

«Шлях митця» Джулії Кемерон — це практичний курс, розрахований на 12 тижнів щоденних занять, що допоможе митцю-початківцю, а ним може стати кожен, розгледіти і розбудити в собі нові, несподівані таланти, приспані скептицизмом, насмішками, некомпетентною критикою та різними комплексами.

Ерік Бертран Ларссен «Тепер! Лови мить – це твоє все»

Книга відкриває нові горизонти, допомагає переосмислити все. Перший розділ говорить про те, що в шаленому ритмі життя ми не знаходимо час для самих себе, абсолютно забуваємо жити тут і зараз, насолоджуватися простими моментами буття. Тільки після того, як починаємо старіти, усвідомлюємо, як швидко змінюється час і як важливо його берегти. Автор надає цілеспрямовані ефективні поради, що дозволяють відкинути погані звички і почати розвивати сильні риси характеру.

За матеріалами: blog.yakaboo.ua, ua.1dea.me, inlviv.in.ua