Фото: Сихів Медіа

У Львові знімальна група з акторами презентували фільм «11 дітей з Моршина»

21 Грудня 2018 в 17:48

20 грудня у Львові відбувся допрем’єрний показ сімейної комедії «11 дітей з Моршина» від режисера Аркадія Непиталюка.

За сюжетом, події відбуваються у Моршині. З фільму дізнаємося, що місто нібито заснували на місці падіння метеориту, який багатий на рідкісний метал — осмій. В бажанні заробити легкі гроші, лиходійка Сніжана вирішує обдурити всіх і заволодіти коштовним об’єктом. Але на її шляху стають 11 дітей з Моршина. Згуртувавшись заради єдиної мети, вони розпочинають боротьбу з несправедливістю.

Як зазначив продюсер стрічки Сергій Лавренюк, це кіно про дітей та їхніх батьків, про «нас із вами» та про те, що може зробити дружба.

«Ми свідомо зробили це кіно про Моршин, невеличке містечко. Не будемо брати на себе відповідальніть за пропагування українських міст, але фільмом хочемо показати, що у нас є прекрасні місця. І це не тільки розрекламовані Львів, Київ тощо», — додав він.

Акторка Олена Лавренюк, яка у кіно зіграла Сніжану, наголосила, що цей фільм створювали, у першу чергу, для дітей, а тому їм він обов’язково має сподобатися.

А от на думку телеведучого та актора Олександра Скічка, який теж грає у фільмі, ця стірічка гарна тим, що вона по-справньому сімейна.

«Сьогодні в Україні створюється багато фільмів про секс, а от чогось для дітей, для родини немає. Тому я радий, що ми зробили таке кіно і сподіваюся, що воно всім сподобається», — зазначив він.

Варто зазначити, що кастинг на «11 дітей з Моршина» проходив, зокрема, і у Львові, тож глядачі на екрані зможуть побачити місцевих юних зірок.

Ті, хто прийшов на допрем’єрний показ, сприйняли стрічку позитивно. Люди у залі сміялися з каламбурів, пародій на політиків, а також перегонів, які за сюжетом влаштували діти у торговельному центрі.

Варто зазначити, що всеукраїнська прем’єра «11 дітей з Моршина» запланована на 3 січня.